Verzorging en bescherming van gepigmenteerd gladleder
Ideaal voor:
- semi-aniline leder (gladleder met dun laagje kleurpigmenten)
- afgedekt leder (gladleder met een dekkende pigmentfinish)
- gedekverfd leder (gladleder met gewalste verflaag)
- Opdat leder zijn attractiviteit, zijn heerlijk zachte grip en zijn natuurlijkheid behoudt, heeft het in ieder geval belangrijke verzorgende en hydraterende stoffen nodig.
De Keralux lotion P hydrateert het leder, bevat antioxidanten voor een langere levensduur en heeft een optimale terugvettende werking.
Instructie:
Doe wat lotion in een schone doek, verdeel vervolgens dun en gelijkmatig over het leder. Werk netjes van naad tot naad en behandel altijd een compleet pand.
Aanbevolen frequentie:
Halfjaarlijks, de inhoud is voldoende voor 5-7 zitplaatsen.
Tenminste houdbaar tot:
36 maanden na productiedatum.
Inhoud:
Keralux lotion P (250ml)
Niet geschikt voor:
vol-aniline leder (natuurlijk gladleder), ruw leder (nubuck, velours, opgeschuurd leder, ), saddle leder (gladleder met een wax- en/of oliefinish), kunstleer, plantaardig gelooid leder en met olijfbladextract gelooid leder.
Tip: De Keralux lotion P wordt het beste opgenomen wanneer de poriën van het leder goed gereinigd zijn. De Keralux milde reiniger uit de Keralux set P vormt samen met deze lotion de perfecte combinatie om het leder in topconditie te houden.